#1 2009-03-19 13:35:40

Magann

Gangsta

Zarejestrowany: 2008-12-29
Posty: 28
Punktów :   

Sojusz

Padła propozycja, zeby czesc osob z Akademi poszla do glownego sojuszu. Sa to osoby trzymajace akademie w ryzach oraz przywodcy tzn. ja i El Greko. Na nasze miejsce szukam odpowiedniego czlowieka ale nie wiem czy sie uda. Jesli rzeczywiscie chcecie takiego rozwoju sytuacji to moge zagadac z ludzmi i jestem pewien, ze raczej odpowiedza na moje wezwanie. Nie wiem tylko co na to rada sojuszu i czy chcecie nas u siebie. Prosze sie o wypowiedzenie na ten temat bo bezposrednio dotyczy sojuszu.
Pozdrawiam Magann

Offline

 

#2 2009-03-19 19:12:18

Filemon

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-27
Posty: 63
Punktów :   

Re: Sojusz

Gdybym gral jeszcze na WG a sytuacjia bylaby taka jak teraz to bez wachania bym was wzial do pomocy.
Napisalem w liczbie mnogiej ale chodzilo mi tylko o jednego z was. Jeden z was musialby jednak zostac w akademi i dalej ja prowadzic. Wydaje mi sie ze to jest najlepsze z mozliwych rozwiazan.


W życiu piękne są tylko chwile................!!!

Offline

 

#3 2009-03-19 19:30:54

Magann

Gangsta

Zarejestrowany: 2008-12-29
Posty: 28
Punktów :   

Re: Sojusz

No wlasnie tez nad tym myslalem, zeby przed przejsciem sie troche wstrzymac. Wyznaczyc nowego przywodce i w miare uplywu czasu coraz bardziej go wprowadzac w sprawy zwiazane z zarzadzaniem i organizacja. No i musialby zyskac odpowiednie poparcie ludzi i szacunek, zeby nie bylo glupich sytuacji, ze on swoje a reszta swoje.
Akademia jest inaczej prowadzona niz Mafia. My nie mamy rady i mamy wladze, mozna powiedziec, dyktatorska. Wszystkie decyzje podejmuje ja i El Greko a reszta ma sie ustosunkowac. Kiedys bylo inaczej ale za duzy burdel sie robil i za duzo osob chcialo na raz rzadzic. Przez to pozycja moja i El Greko zaczela slabnac i musialem jakies radykalne zmiany wprowadzic. Oczywiscie odeszlo kilku pieniaczy ale w zamian zyskalismy sojusz, ktory jest zgrany. Dlatego nowy przywodca bedzie mial spory problem jesli chodzi o zdobycie zaufania. Ja tez na poczatku tak mialem ale jakos sie udalo i mysle, ze nikt nie narzeka.
Ps.
Co rada sojuszu na to? Ostatnio bylo glosno o tym, ze nikt was nie slucha ale gdy sie o cos zapytalem jest cisza.

Offline

 

#4 2009-03-20 19:29:09

Chivo

Don

Zarejestrowany: 2009-01-26
Posty: 8
Punktów :   

Re: Sojusz

Przychylam się do wypowiedzi Filemona, (mimo że go z nami nie ma) jeśli przejdziecie oboje w akademii może zapanowac haos, a tego nie chcemy. Natomiast jestem za wymianą graczy tych którzy sobie nie radzą w głównym do akademii a w zamian tych których Wy (Greko i Magann) wyróżnicie. Takie moje skromne zdanie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.loco.pun.pl www.sofd63.pun.pl www.whatsup.pun.pl www.ppserw.pun.pl www.nocmrokuparanormalnego.pun.pl