#1 2009-04-01 21:20:06

baba

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-27
Posty: 29
Punktów :   

Konflikt Sandman - Zauder

Proszę o wypowiadanie się na temat  sporu między Sandmanem i Zauderem w dniu wczorajszym odnośnie przejmowanej wioski.

Offline

 

#2 2009-04-02 07:54:21

baba

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-27
Posty: 29
Punktów :   

Re: Konflikt Sandman - Zauder

Moje zdanie jest takie ,że obydwaj popełnili błędy :
- jeden nie zarezerwował przed przejmowaniem furą i atakował jak już wiedział ,że to jest sojusznik -nie czekając na naszą decyzję,
- a drugi nie zaprzestał ataków jak zobaczył ,że jest rezerwacja,aż do przejęcia wioski.

Gdyby zauder nie był atakowany przez sandmana po przejęciu wioski ,to miałby obowiązek oddania wioski.
Jednak sandman samowolnie wymierzył sprawiedliwość,nie zwracając uwagi na decyzję Przywódców i Rady.

W takim układzie proponuję ostrzeżenie ,a przy podobnej sytuacji w przyszłości ,będą zastosowane bardziej radykalne środki.


To jest tylko moja sugestia ,a  każdego z Was proszę o podanie Swojej opinii na ten temat.

Offline

 

#3 2009-04-02 08:49:41

bircza

Don

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 12
Punktów :   

Re: Konflikt Sandman - Zauder

ja uwazam, ze oboje popelnili zle i dla nich obojga jest to gorzka lekcja nauczki, uwazam ze wioska powinna zostac zaudera bo sadman dopiero wtedy ja zarezerwowal jak sie skapnal ze ktos inny tez ja atakuje(bo jak sam pisal stracil woz) Sadman sam wymierzyl sprawiedliwosc wiec nie ma prawa prosic o regulaminowe spojrzenie na ta sprawe(czyli rezerwacja wioski) gdyz sam regulamin zlamal atakujac zaudera.A co do zaudera powinien od dostac upomnienie gdyz rezerwacja wioski to podstawa.

Offline

 

#4 2009-04-02 10:34:37

pucu11

Don

Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: Konflikt Sandman - Zauder

moje zdanie jest takie ze nie ma tu co szukac winnego bo wina zawsze lezy po srodku a gracze Sandman - Zauder bedac w jednym sojuszu powinni darowac sobie to odgrywanie telenoweli i spor rozwiazac miedzy soba

Offline

 

#5 2009-04-02 15:07:38

duzy666

Don

Zarejestrowany: 2009-03-27
Posty: 6
Punktów :   

Re: Konflikt Sandman - Zauder

no racja ale wioska zostaję już u tego co ją ma.

Offline

 

#6 2009-04-02 15:17:15

Penelopa

Don

4159997
Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 13
Punktów :   

Re: Konflikt Sandman - Zauder

Od kiedy są razem w jednym sojuszu wszelkie wcześniejsze spory powinni w trybie natychmiastowym zakończyć. Wioska jest tego, który ją przejął i najlepiej zamknąć ten temat i do niego nie wracać.

Offline

 

#7 2009-04-02 17:09:03

tomekbyrzs

Gangsta

Zarejestrowany: 2008-12-29
Posty: 19
Punktów :   

Re: Konflikt Sandman - Zauder

Też jestem za tym że wioska powinna zostać u tego co ją ma. Ale na przyszłość jeśli wioska nie będzie zarezerwowana przed puszczeniem wozu to wtedy obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy.

Offline

 

#8 2009-04-02 17:17:23

Chivo

Don

Zarejestrowany: 2009-01-26
Posty: 8
Punktów :   

Re: Konflikt Sandman - Zauder

Moim zdaniem upomnienie od rady dla obojga z zastrzeżeniam że przy następnej tego typu sytuacji poniosą daleko idące konsekwencje! Wioska zostaje u sandmana który bądź co bądź zarezerwował ją, RADA musi się trzymać regulaminu który jasno mówi iż osada należy do tego kto ją zarezerwuje! Jeśli rada by teraz złamała regulamin i przyznała wioske zauderowi to niechciałbym widzieć samowolki jaka by wybuchła! Proponuje przedyskutować karę dla zaudera za przejęcie zarezerwowanej wioski w wysokości 20000 żelaza które przekarze jednemu z członków rady a ten rozdysponuje to między najbardziej potrzebujących w sojuszu lub akademii, oraz karę dla sandmana za niepodporządkowanie się zaleceniom rady i atakowanie zaudera w wysokości 20000 żelaza również dla potrzebujących. W przypadku sandmana jest to wydaje mi się najniższy wymiar kary bo za umyślne atakowanie sojusznika powinno być wydalenie ze sojuszu!
Tyle z mojej strony
Pozdrawiam

Offline

 

#9 2009-04-02 21:11:24

baba

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-27
Posty: 29
Punktów :   

Re: Konflikt Sandman - Zauder

PRZEDSTAWIAM
DECYZJĘ RADY SOJUSZU
W SPRAWIE SPORU MIĘDZY SANDMANEM I ZAUDEREM.

Decyzja została podjęta większością głosów z jednym odmiennym.

Rada postanowiła , że obydwaj Sandman i Zauder dostają ostrzeżenie ,
a przy podobnej sytuacji w przyszłości ,będą zastosowane bardziej radykalne środki.

Rada przy podejmowaniu decyzji zwróciła szczególną uwagę na dwa fakty :
1) Zauder nie zaprzestał ataków jak zobaczył ,że jest rezerwacja ,aż do przejęcia wioski.
2) Sandman nie zarezerwował przed przejmowaniem furą i świadomie atakował 16 razy,
jak już wiedział ,że to jest sojusznik -nie czekając na decyzję Rady sojuszu.

Gdyby Zauder nie był atakowany przez Sandmana po przejęciu wioski ,to miałby obowiązek oddania wioski.
Jednak Sandman świadomie i samowolnie wymierzył sprawiedliwość ,nie zwracając uwagi na decyzję Przywódców i Rady.

Ta decyzja kończy ostatecznie spór między Sandmanem i Zauderem w sprawie wioski.

PRZYWÓDCY JEDNOMYŚLNIE ZAAKCEPTOWALI DECYZJĘ RADY SOJUSZU.

Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sofd63.pun.pl www.nocmrokuparanormalnego.pun.pl www.loco.pun.pl www.nwf.pun.pl www.ppserw.pun.pl