#1 2009-01-02 15:28:48

Kwachu

Don

Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 27
Punktów :   

Wsparcia Defensywne i Ofensywne

Witam wszystkich,

Chciałbym żeby wszyscy Nasi sojusznicy wiedzieli na czym polegają nasze sojusze..

Mam nadzieję wszyscy wiedzą że mamy Akademię swojego sojuszu czyli
Akademia Zjednoczonych [AK.Z]...

Każdy sojusznik i akademista są sobie równi. Każdy Mafiozo powinien udzielać pomocy Akademistom i wzajemnie gdy jest taka możliwość, zwłaszcza gdy są sąsiadami lub blisko siebie.

Każdy w razie potrzeby może prosić o pomoc sojuszników na forum, osobiście w wiadomościach prywatnych, w ostateczności w wiadomościach sojuszowych. Gdyby ktoś potrzebował większego ataku na jakiegoś wroga lub wsparcia (akademista od mafiozów lub mafiozo od akademistów)prośbę można kierować za pośrednictwem Kwachu lub Magann.


Sojusz ma podpisane pakty które mówią nie tylko o braku ataków na siebie ale także o wzajemnej pomocy.
Jeśli ktoś potrzebuje pomocy w ataku lub wsparcia może o nie poprosic sąsiada z następujących sojuszy:
KOLONIZATORZY AMERYKI [- KA -]        
Confederacy Troopers [C.S.A]    
ostatni sprawiedliwi [o.s.]    
The Beatles reaktywacja [TBR]    

Powinniśmy się także spodziewać tego że oni mogą poprosić Nas o pomoc. Wtedy proszę aby udzielic możliwie najlepszego wsparcia w jak najszybszym czasie.

Gdybyście poprosili kogoś o pomoc a ten nie odpowiedział by na Waszą prośbę, zostawił by ją bez odpowiedzi lub napisał że nie ma zamiaru Wam pomagać proszę o poinformowanie mnie o tym a ja wyjaśnię tą sprawę z przedstawicielami danego sojuszu.

Każdy może prosić o wsparcie lub ataki bezpośrednio dyplomatów lub dowódców danego sojuszu lub poprosić naszych przywódców o kontakt z innymi w tej sprawie.



GDYBY SOJUSZ PLANOWAŁ WIĘKSZY ATAK(JAKĄŚ AKCJE) PRZECIWKO KOMUŚ I CHCIAŁ POMOCY INNEGO SOJUSZU TO PRZEDSTAWICIELE NASZEGO SOJUSZU NAPISZĄ O TYM DO PRZEDSTAWICIELI POZOSTAŁYCH SOJUSZY.



Seniorzy [Ssss]     Wróg    


loza-szydercow [L-S]     Pakt o nieagresji    
GodFather [-GF-]     Pakt o nieagresji    


CZY COŚ JESZCZE TRZEBA WYJAŚNIĆ?

Offline

 

#2 2009-01-02 19:32:29

Maniu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-27
Posty: 17
Punktów :   

Re: Wsparcia Defensywne i Ofensywne

Korzystając z tematu.

Wnioskuje o to by kazdy akademista przypisany byl w czasach pokoju do najblizszego gracza-graczy by mu pomagac i udzielac rad a w czasie wojny robimy to jak teraz czyli wspólnie

Offline

 

#3 2009-01-02 20:09:04

Kwachu

Don

Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 27
Punktów :   

Re: Wsparcia Defensywne i Ofensywne

Ciekawa propozycja... nie wiem jak inni ale ja rozumiem o co chodzi i pomysł mi się podoba...

Trzeba będzie to omówić ale póki co i tak mamy wojnę... więc czas nie pokoju

Offline

 

#4 2009-01-02 20:21:52

kicu94

Gangsta

Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 15
Punktów :   

Re: Wsparcia Defensywne i Ofensywne

A jak zamierzamy tę wojnę wygrać:P... macie może jakiś plan??

Offline

 

#5 2009-01-03 14:01:11

ania_smoczyca

Gangsta

Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 9
Punktów :   

Re: Wsparcia Defensywne i Ofensywne

Plan jest prosty: robić wojo i wozy i jechać seniorów ;D

Offline

 

#6 2009-01-03 20:21:16

kicu94

Gangsta

Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 15
Punktów :   

Re: Wsparcia Defensywne i Ofensywne

Jak dla kogo... ja narazie buduje tylko jednostki deff

Offline

 

#7 2009-01-04 10:33:17

Maniu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-27
Posty: 17
Punktów :   

Re: Wsparcia Defensywne i Ofensywne

Nie wiem czy zauwazyliscie ale my narazie mamy sie dobrze a seniorzy nie..

nie bede opisywał przykładów ale sami je znacie z codziennych wynikow walk...

zeruja sie na nas... nie bylo mnie 3 dni przez nieslusznego bana a nie potrafili dzieki aszej pomocy zabrac  mi ani jednej wioski


seniorzy sa kierowani przez niedowartosciowana grupe furiatow ktorzy latwo traca kontrole...

my musimy narazie wyrownac szanse poprzez oborne a poznije zacac ich atakowac....

najlepszy pomysl to atakowac najblizszych sobie graczy ale skutecznie i nie robic kilkunasto godzinnych eskapad bo wpadniemy tak jak oni na nas

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.scaletuning.pun.pl www.talesofshinobi.pun.pl www.roleservers.pun.pl www.akademialegionistow.pun.pl www.fajnagrupa1.pun.pl