#1 2009-01-06 15:56:00

zzzenek

Don

Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 14
Punktów :   

Wujek dobra rada :)

W związku z tym że Filemon zabronił roztrząsania wiadomości od tak zwanego "wujka dobra rada" zamieszczam temat tutaj.

Podejście propagandowe naszych przeciwników jest niebywałe i chciałbym poświecić temu trochę miejsca W tym wątku do którego mają dostęp tylko wybrani zamieszczajmy owe tajemnicze wiadomości. Po co? A tak dla jaj Niektóre są bardzo ciekawe

Zacznę ja od dzisiejszej:

Nadawca: reksio
Wysłane wiadomości: 06.01.09 14:02

Temat:
Niech maniu i szalony łoś i pan jajcek wkleją raporty z ataków z wczoraj i dziś. Otóż chcę ci powiedzieć ,że w czasie ataków wycofują swoje wojska a zostawiają wsparcie wasze czyli starej mafii. Tak się dochrapali właśnie swojej pozycji na serwerze. Kiedyś kiedy byłem z nimi w sojuszu często rozmawiali na forum żeby tak robić .potem przestali a teraz znów zaczęli.
Wisi mi co sobie o mnie pomyślisz ale chcę wam otworzyć oczy na pewne sprawy. To cfaniaczki ,którzy na innych graczach zbudowali swoją pozycję .Poza tym zwykli chochsztaplerzy w tej grze.


Jeżeli nie podoba wam się mój pomysł to proszę o usunięcie wątku

Pozdro

Offline

 

#2 2009-01-06 16:37:09

Filemon

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-27
Posty: 63
Punktów :   

Re: Wujek dobra rada :)

Ja też to dostałem. Taką i wiele innych.
Ale to dalej tylko zagrywki.


W życiu piękne są tylko chwile................!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.whatsup.pun.pl www.nwf.pun.pl www.sofd63.pun.pl www.ppserw.pun.pl www.nocmrokuparanormalnego.pun.pl