#1 2009-01-04 02:05:08

Filemon

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-27
Posty: 63
Punktów :   

Bunkier

Proponuje zrobic bunkier i podbic troche doswiadczenie.
Chcialbym zeby ta sprawa zajal sie zzzenek.
Co na to Rada Mafi?


W życiu piękne są tylko chwile................!!!

Offline

 

#2 2009-01-04 10:13:02

Kwachu

Don

Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 27
Punktów :   

Re: Bunkier

ja jestem za ja chcem doświadczeni (aczkolwiek nie wiem za bardzo o co chodzi z tym bunkrem)

Offline

 

#3 2009-01-04 10:41:08

Maniu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-27
Posty: 17
Punktów :   

Re: Bunkier

co do bunkra jestem przeciw... przynajmniej narazie... atakuja nas non stop i nie kazdy moze sobie pozwolic na wyslanie woja na 2dni an bunkier chyba ze zrobimy to inaczej. np 4 bunkry i mniejsze odleglosci wtedy zajmnie nam to 1 dzien..

Offline

 

#4 2009-01-04 10:48:35

zzzenek

Don

Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 14
Punktów :   

Re: Bunkier

Maniek ma racje. Z tym bunkrem trzeba uważać Filemon typuje mnie do tej sprawy ponieważ opowiadałem mu o poczynaniach na 4 serwerze Z tym że tam ja współpracuję z Harym i on to wszystko organizuje. Tak na marginesie tam mam w niektórych grupach ponad 100tyś doświadczenia a najmniej 70tyś to były zaledwie dwie akcje w gronie zaufanych osób.

Fakt faktem że nie można sobie na to pozwolić w trakcie ostrej walki. Po za tym Maniek faktycznie jest bardzo daleko i może się zejść. Możemy sprawę załatwić gdzieś na środku

Offline

 

#5 2009-01-04 10:58:43

Filemon

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-27
Posty: 63
Punktów :   

Re: Bunkier

Mozna podzielic mape na powiedzmy cztery sektory.


W życiu piękne są tylko chwile................!!!

Offline

 

#6 2009-01-04 11:18:19

zzzenek

Don

Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 14
Punktów :   

Re: Bunkier

Ale wtedy wielkość doświadczenia zwiększy się tylko o 1/4 bezpieczniej ale mniej skuteczniej. Bardzo ostrożnie trzeba to zaplanować bo jeżeli będzie przeciek to konsekwencje mogą być bardzo złe.

Offline

 

#7 2009-01-04 13:40:08

tacit13

Don

Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 13
Punktów :   

Re: Bunkier

a moze niech w akademi sie zajma budowa bunkra bunkrow  i beda go wysylac  gdzie tzreba

Offline

 

#8 2009-01-04 14:42:02

zzzenek

Don

Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 14
Punktów :   

Re: Bunkier

akademicy mogliby się przydać do produkcji tak zwanego "mięsa armatniego" bunkier będzie się składał z jednostek którym chcemy dodać doświadczenia czyli chodzi tu o nasze grupki. Wysyłamy nasze grupki do jednej osady na wsparcie a najtańsze jednostki (mięso) wysyłamy na atak i w ten sposób nie ma szans żeby którakolwiek grupa straciła jednostki a doświadczenie rośnie. Tak jak wcześniej pisałem na 4 serwerze robiliśmy coś takiego i jedną akcją od 18 do 24 godziny zrobiliśmy przeszło 70tyś doświadczenia

Wyobraźcie sobie jak te grupki teraz szaleją różnica jest ogromnie zauważalna

Wracając do akademików wycofuję się z tego co napisałem na początku Taka akcja musi być całkowicie zatajona i tylko zaufane grono może o niej wiedzieć. Chyba nie muszę pisać dlaczego

Offline

 

#9 2009-01-04 15:41:52

Kwachu

Don

Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 27
Punktów :   

Re: Bunkier

no teraz wiem o co chodzi...

i przyznam się że parę miesięcy temu jak miałem dużo grup świeżo wyszkolonych wpadłem na taki pomysł ... ale nie miałem jak zorganizować sobie takiego czegoś bo wtedy miałem inne zajęcia..

Teraz proponuję wstrzymać sie z tym bunkrem... ale w przyszłości nie dalekiej chętnie bym wziął w tym udział...

Wioska jakaś pośrodku (ja jestem niedaleko Mania), ale do bunkra chciałbym zaangażować wiele osób..  niektórym można by nie mówić wprost... jeśli komuś nie ufacie..

ale w tajemnicy można by np. napisać wyślij tam czy tam wsparcie (jak największe) ale tylko w grupach... a części której nie chcielibyśmy dać doświadczenia można by napisac żeby wysłali fajerwerki i jakieś słabe oddziały (farmerów czy coś takiego) żeby nie było im szkoda jak stracą bo potrzeba tam kogoś nastraszyć...

Trzeba by trochę popracować nad tym jak i kogo bajerować ale ja uważam że im więcej osób w soju będzie miało wojo z doświadczeniem po 50 tys tym sojusz będzie silniejszy...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.whatsup.pun.pl www.sofd63.pun.pl www.loco.pun.pl www.nwf.pun.pl www.ppserw.pun.pl