#1 2009-01-09 19:20:22

Filemon

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-27
Posty: 63
Punktów :   

Przyszlosc naszego sojuszu

Panowie trzeba zacząć myśleć o wzmocnieniu naszego sojuszu.
Sytuacja jaką mamy teraz pozwala nam myśleć że sojusz ssss może się rozlecieć. Wtedy jego członkowie prawdopodobnie będą dołączać już do innych istniejących sojuszy. To może stanowić problem dla MAFI gdyż każdy z nich będzie żądny zemsty i będzie robił wszystko żeby wywołać wojnę. A trzeba zauważyć że kiedy my prowadzimy wojnę to inne sojusze maja czas i możliwość zbrojenia się.
Jeżeli chodzi o sojusz TBR to nie wyrazili chęci połączenia się z nami. Mamy z nimi sojusz i bez problemu będą nas wspierać, ale o tym już pisałem.
Teraz myślę że trzeba podjąć rozmowy z sojuszem "o.s" i starać się o fuzje.

Temat następny.
Są w naszym sojuszu gracze którzy niczego dla sojuszu nie robią i proponuje żeby przenieść tychże graczy do akademi.

Proszę o wasze wypowiedzi na te tematy.

Dziękuję.


W życiu piękne są tylko chwile................!!!

Offline

 

#2 2009-01-10 12:28:13

zzzenek

Don

Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 14
Punktów :   

Re: Przyszlosc naszego sojuszu

Jeżeli chodzi o łączenie się z innymi sojuszami to jest to akcja typowo masowa i moim zdaniem niepotrzebna. W chwili obecnej i tak mamy sporo graczy w naszym sojuszu z czego połowa jest bo jest. Tak więc wypowiadając się w sprawie drugiej czyli przenoszenia do akademii jestem jak najbardziej za. Z tym że trzeba wyselekcjonować te osoby które zasługują na degradację oraz w bardzo delikatny sposób im to przekazać żeby nie poczuły się urażone

Pamiętajmy o tym że im więcej ludzi tym więcej problemów. Musimy iść w jakość nie w ilość. Taki poziom który teraz reprezentujemy pozwala stawiać opór sss większym pod względem punktowym. Wniosek nasuwa się taki jak profil naszego kolegi: "POP nie walczy"

To jest moje zdanie w tej sprawie

Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.loco.pun.pl www.whatsup.pun.pl www.nwf.pun.pl www.sofd63.pun.pl www.nocmrokuparanormalnego.pun.pl