#1 2009-01-04 19:03:46

Magann

Gangsta

Zarejestrowany: 2008-12-29
Posty: 28
Punktów :   

Akademia

Jeśli ktokolwiek ma jakieś pytania dotyczące działania Akademii, tego co się teraz tam wyprawia albo chce poznać ogólną sytuacje proszony jest o napisanie tego w tym temacie. Postaram się odpowiedzieć najlepiej jak się da.

Offline

 

#2 2009-01-08 18:35:44

Filemon

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-27
Posty: 63
Punktów :   

Re: Akademia

No to co sie tam wyprawia?


W życiu piękne są tylko chwile................!!!

Offline

 

#3 2009-01-08 22:32:13

Magann

Gangsta

Zarejestrowany: 2008-12-29
Posty: 28
Punktów :   

Re: Akademia

hmmm... Jak to w Akademi staramy sie rozwijac i na razie wypada to calkiem niezle. Nie ma na nas za czestych atakow, a te ktore sa to albo Seniorzy, i tu z regoly ida do was prosby o pomoc, albo jakies inne mniejsze sojusze i je rozwiazujemy droga dyplomatyczna badz dobrym defem.
Wszystkie sprawy Akademi przechodza przeze mnie i mam czasami wrazenie, ze za duzo tego ale narazie sobie radze. Z reszta nawet ludzie z innych sojuszy jak maja cos do nas to najpierw pisza do mnie i szczerze to nie wiem dlaczego. Dzis mielismy maly zgrzyt z naszym sojusznikiem Kolonizatorzy Ameryki ale mysle, ze sytuacja juz jest opanowany a reszte zalatwia miedzy soba gracze bezposrednio zainteresowani.
Jeden gracz z akademii ma juz wymagany prog punktowy ale na razie woli pozostac u nas, gdyz jak twierdzi ma za malo wojska aby prowadzic walke.
Jesli beda jeszcze jakies pytania to chetnie odpowiem na nie.

Offline

 

#4 2009-01-09 00:25:08

Filemon

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-27
Posty: 63
Punktów :   

Re: Akademia

Dzieki. Jak mi cos do glowy wskoczy to nie omieszkam napisac.
Pozdrawiam.


W życiu piękne są tylko chwile................!!!

Offline

 

#5 2009-01-17 23:32:59

Magann

Gangsta

Zarejestrowany: 2008-12-29
Posty: 28
Punktów :   

Re: Akademia

Z Akademii odszedł założyciel Seso. W sumie i tak prawie nie grał i nie rozwijał się a nawet myślałem nad wywaleniem go (ale nie moglem ). Tym samym, dziwnym zbiegiem okoliczności zostałem administratorem akademii czyli jako taki mimowolny awans dostałem (jupi).
Jak na razie Akademia ma wolne od ataków i obrony, czyli nastały spokojne czasy, które każdy z nas pożytkuje na rozwój z czego się cieszymy. W związku z mniejsza ilością zdążeń mam mniej pracy i jestem baaardzo szczęśliwy z tego rozwoju sytuacji.

Offline

 

#6 2009-01-18 07:41:41

Kwachu

Don

Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 27
Punktów :   

Re: Akademia

Gratuluję awansu...

cieszę się że macie spokój... u nas z dnia na dzień pojawiają się nowe dobre pomysły które są godne realizacji

organizacja także coraz lepsza i na nudę też nie ma co narzekać.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fajnagrupa1.pun.pl www.akademialegionistow.pun.pl www.roleservers.pun.pl www.scaletuning.pun.pl www.talesofshinobi.pun.pl