#1 2009-01-29 09:47:53

zzzenek

Don

Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 14
Punktów :   

Problem

Witam szanowną radę

Piszę to tutaj bo nie chciałbym żeby krecik się o tym dowiedział i żeby nie przesłał informacji do S. W najbliższym czasie miałem zamiar włączyć urlop ponieważ muszę się skupić na życiu codziennym. Przede mną egzamin Państwowy dzięki któremu chcę zdobyć bardzo ważne dla mnie uprawnienia. W chwili obecnej nic nie umiem a jest to naprawdę baaaaaardzo skomplikowane i trudne dla osoby która nie ma o tym pojęcia. Muszę się tego nauczyć a gra mnie tylko rozprasza i nie pozwala mi się skupić na tym co naprawdę bardzo ważne. To tyle tytułem wstępu.

Druga sprawa. Od kilku dni praktycznie całe moje wojsko poszło bronić cotons3 ponieważ zbito tam poparcie. Dzisiaj rano o 8:34 poszło dużo porządnych ataków. Z moich przeszło 100 grup zostało w każdej po 1 sztuce i na szczęście zdążyłem ich wycofać bo zostało by całkowite zero. około 19tyś doświadczenia przybyło więc tyle woja poszło agresorowi. W defie mocno się wspiąłem na wyżyny Problem jest w tym że odbudowanie grupy gdzie jest 1 jednostka jest bardzo ciężkie a gdy do załatwienia jest 100 grup mija się z celem. Chcę tylko żebyście wiedzieli że się nie poddaję. Jestem w stanie to zrobić jestem w stanie się odbudować co na pewno zajmie bardzo dużo czasu zajmie.

Pójdę na urlop jedynie z pierwszego powodu o którym napisałem na wstępie. Mam nadzieję że nikt nie będzie miał o to do mnie pretensji i że mnie zrozumiecie bo i tak miałem to zrobić w najbliższym czasie i tak, rozbicie wojska jest nikłym argumentem


W razie czego przekażcie dalej tą wiadomość gdyby ktoś się dopytywał.

Ostatnio edytowany przez zzzenek (2009-01-29 10:00:12)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nwf.pun.pl www.nocmrokuparanormalnego.pun.pl www.loco.pun.pl www.whatsup.pun.pl www.sofd63.pun.pl