#1 2009-03-31 21:05:17

zzzenek

Don

Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 14
Punktów :   

Degradacja?

Siemanko.
Wiem że bardzo dawno mnie tutaj nie było tym bardziej nie był mnie na drugim serwerze w grze. Jednak dzisiaj tam zajrzałem ot tak na chwilę żeby przypadkiem moje konto nie zszarzało. Nie miałem czasu ani nie widziałem sensu w tym żeby czytać ponad 250 wiadomości. Zajrzałem tylko na ostatnią czyli pierwszą po moim pójściu na urlop napisaną przez tomka (w tym miejscu dziękuję za pomoc w postaci wysłania wsparcia które niestety nie zdążyło). Chciałem wyjaśnić że doskonale zdawałem sobie sprawę z tego że jak idą ataki to głupotą jest brać urlop bo można stracić wiochę. W tamtym momencie to była ryzykowna zagrywka która mogła się udać niestety poszło nie po mojej myśli...uwierzcie że nie miałem innego wyjścia gdyby nie wóz w tych atakach to na pewno wszystko było by git.
To tyle jeżeli chodzi o tą sprawę.
Teraz wracając do tematu - jak zobaczyłem że jestem teraz soldati to zrobiło mi się trochę przykro. Rozumiem całą sytuację fakt iż nie gram z wami jednak jak sobie przypominam jak powstawała Mafia... (w tym miejscu pozdro dla Filemona). Gratuluję uzyskania bardzo wysokiego wyniku i przewagi nad SSS.

Nie traktujcie mojego postu jak jakiś wyrzutów bo ja na prawdę nie mam do nikogo żadnych pretensji korzystając z okazji napisałem tylko kilka słów które przyszły mi akurat do głowy

Pozdrowionka dla wszystkich trzymajcie się dzielnie

Offline

 

#2 2009-03-31 21:47:20

Filemon

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-27
Posty: 63
Punktów :   

Re: Degradacja?

Podtrzymuje slowa zzzenka!!! Jest on jednym z inicjatorow powstrania Mafi a wy go degradujecie?!?!?!?!
Tomek przeciez pisalem Ci jak oddawalem wladze w sojuszu ze rada ktora byla powinna zostac.
Pisalem tez ze zzzenek jest bardzo wazna postacia w Mafi i ze jego glos jest bardzo wazny.
Nie chce sie wiecej rospisywac bo zaczynaja brac gore emocje.
Mam nadzieje ze wszystko wroci do normy.


W życiu piękne są tylko chwile................!!!

Offline

 

#3 2009-04-01 12:10:14

baba

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-27
Posty: 29
Punktów :   

Re: Degradacja?

Filemon nie obawiaj się ,zzzenek jak zdecyduje się na powrót do gry to też wróci do swojej rangi.
Takie założenia były przy ustalaniu składu Rady .
Tomek pamiętał o wszystkich ,którzy mieli  pewne zasługi dla Mafii wcześniej.
Zrozumiałe jest ,że w tej chwili nie mogą oni brać czynnego udziału w pracy Rady ,ze względu na urlopy.
Uważam ,że te sprawy najpierw wypadałoby wyjaśnić bezpośrednio z Tomkiem .
W ten sposób tworzy się niepotrzebne zamieszanie.
Tomek napewno nie zmienił zdania i doceni wszystkich ,jeśli  zdecydują się na powrót.

Offline

 

#4 2009-04-01 21:09:13

tomekbyrzs

Gangsta

Zarejestrowany: 2008-12-29
Posty: 19
Punktów :   

Re: Degradacja?

Witam
Nie mam duzo do wyjaśniania bo baba wszystko przedstawił.
Po prostu chciałem utworzyć radę z tymi co grają, ale zaznaczyłem że jak ktoś będzie chciał po powrocie z urlopu wrócic do rady to nie ma problemu.Fill trochę mnie znasz i wiesz że żadnej głupoty bym nie strzelił
Ja chciałem mieć radę aktywną służącą pomocą, ale coś zrobię żeby im nie było przykro
Pozdro

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.loco.pun.pl www.sofd63.pun.pl www.nocmrokuparanormalnego.pun.pl www.nwf.pun.pl www.ppserw.pun.pl